Zgłoś wypadek

Natychmiast zgłoś wypadek do uzyskania maksymalnego odszkodowania!

Natychmiast zgłoś wypadek do uzyskania maksymalnego odszkodowania! Jurilex zachęca Państwa jak najszybciej zgłosić stratę w wywalczeniu własnych praw lub zobowiązań. Jurilex jest w stanie zapewnić rzetelną pomoc ekspertów, zanim rozpoczną Państwo wszelkiego rodzaju badania. Proszę nas natychmiast powiadomić w przypadku, gdy strona odpowiedzialna lub firma ubezpieczeniowa już zglosiła się do Państwa. Jurilex natychmiast skontaktuje się ze stroną odpowiedzialną lub towarzystwem ubezpieczeniowym żeby się upewnić, że dzialają one w porozumieniu z naszą kancelarią prawną Jurilex. Taki sposób umożliwia Jurilex jak najlepiej reprezentować Państwa interesy. Zdecydowanie zalecamy nie kontaktować się na własną rękę z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Powierz swoją sprawę w dobre ręce naszym prawnikom i ekspertom Jurilex.

Zadzwoń do nas: +31 (0) 6 469 22 302 (stawka miejscowa) lub wypełnij poniższy formularz.

Jak działa Jurilex po zgłoszeniu szkody?

Prawnicy Jurilex dokonają analizy wypadku po kontakcie telefonicznym z Państwem, podczas którego zostaną zebrane dane osobiste, opis i przyczyna wypadku oraz niezbędne informacje o stronie odpowiedzialnej za szkodę.

Prawnik lub ekspert Jurilex umówi się z Państwem na wizytę domową w celu  inwentaryzowania sprawy. Podczas dochodzenia odszkodowania Jurilex zainicjuje proces roszczeń, powołując do odpowiedzialności stronę odpowiedzialną za wypadek. Więcej informacji uzyskają Państwo od naszych ekspertów prawa pracy.

Kancelaria prawna Jurilex tworzy stały punkt kontaktowy z naszymi prawnikami i ekspertami odszkodowania.