Obrażenie cielesne po wypadku?

W ułamku sekundy może dojść do wypadku. Jeżeli ktoś inny jest odpowiedzialny za Państwa szkodę, wówczas mają Państwo prawo do odszkodowania. Także wtedy, kiedy doznają Państwo obrażenia cielesnego. Przykładowo mogą mieć miejsce wypadki z udziałem zwierzęcia lub wypadek podczas uprawiania sportu.

Obrażenia cielesne podczas uprawiania sportu

Jeżeli doznali Państwo wypadku podczas uprawiania sportu, wówczas trudno jest udowodnić komuś odpowiedzialność za poniesioną szkodę. Powodem tego jest to, że każdy wypadek sportowy oraz sytuacja są inne.

Podczas uprawnia sportu muszą Państwo sami zastosować niezbędne środki ochrony indywidualnej. Prosimy wziąć pod uwagę noszenie kasku ochronnego podczas jazdy na rowerze oraz noszenie odpowiednich ochraniaczy na piszczele podczas gry w piłkę nożną. Jeżeli doznali Państwo obrażenia ciała i nie zastosowali odpowiednich środków ochrony indywidualnej, wówczas mowa jest o winie własnej.

Może to być również niefortunna kombinacja okoliczności. Wtedy także trudno jest wskazać stronę odpowiedzialną. Aby sprawdzić, czy możliwym jest uzyskanie odszkodowania za poniesione przez Państwa obrażenie cielesne, wymagane jest dochodzenie specjalisty w sprawie odpowiedzialności. Jurilex Letselschade chętnie udzieli Państwu w tym pomocy!

Czy chcą Państwo natychmiast dowiedzieć się, czy mają Państwo prawo do odszkodowania? Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia szkody.

Czy chcą Państwo w ciągu 1 dnia dowiedzieć się do czego mają prawo?

Opowiedz nam swoją historię

Obrażenia cielesne spowodowane przez zwierzęta

Często dochodzi do obrażeń cielesnych spowodowanych przez zwierzęta. Mają one miejsce wtedy, gdy Państwa zwierzę domowe zrani kogoś innego, przykładowo przez pogryzienie. Jeżeli chodzi o zwierzęta, pogryzienie przez psa jest jednym z najczęstszych obrażeń cielesnych. Czy zostali Państwo pogryzieni przez psa? Prawie we wszystkich przypadkach mogą Państwo domagać się od właściciela zwierzęcia odszkodowania za obrażenie cielesne.

Aby uzyskać dobre odszkodowanie i postawić właścicielowi zwierzęcia zarzut odpowiedzialności, warto włączyć do sprawy specjalistę. Jurilex Letselschade będzie reprezentowało Państwa interesy i postara się o przyznanie Państwu odpowiedniego odszkodowania.

Czy chcą Państwo natychmiast dowiedzieć się, czy mają prawo do odszkodowania? Prosimy o wypełnienie formularza.

Doznali Państwo obrażenia cielesnego w wyniku innego wypadku?

Doznali Państwo obrażenia cielesnego w wyniku innego rodzaju wypadku niż wymienione powyżej? Przykładowo podczas robienia zakupów lub też z powodu wadliwego produktu? Nawet wtedy mają Państwo czasami prawo do odszkodowania. Dlatego też prosimy zawsze o kontakt z nami, abyśmy mogli wspólnie przekonać się, czy możliwym jest otrzymanie odszkodowania związanego z tym rodzajem wypadku.

Prosimy o kontakt z naszymi ekspertami dzwoniąc pod następujący numer telefonu: +31 625361639 lub o wypełnienie znajdującego się poniżej formularza.

Otrzymają Państwo w ciągu 1 dnia roboczego e-mail mówiący o tym, co możemy dla Państwa zrobić.

Będą Państwo na bieżąco informowani o postępach. Na zakończenie zaś otrzymają Państwo wypłatę odszkodowania.

W jaki sposób udzielimy Państwu pomocy?

 1. Prosimy o opowiedzenie swojej historii

  Dzwoniąc do naszych ekspertów na numer telefonu: +31 625361639 lub wypełnić znajdujący się poniżej formularz.

 2. Oszacujemy Państwa szanse

  Otrzymają Państwo w ciągu 1 dnia roboczego e-mail mówiący o tym, co możemy dla Państwa zrobić.

 3. Podjecie przez Państwa decyzji o dalszej współpracy z nami

  Czy możemy dla Państwa bezpłatnie zając się roszczeniem o odszkodowanie? Prosimy o wydanie nam zgody.

 4. Wszystko zostanie przez nas uregulowane

  Będą Państwo na bieżąco informowani o postępach. Na zakończenie zaś otrzymają Państwo wypłatę odszkodowania.

Zgłoszenie szkody w ciągu 1 minuty!

 1. Prosimy o zgłoszenie szkody przez +31 625361639 lub bezpośrednio tutaj.
 2. Nasi eksperci natychmiast ocenią możliwość uzyskania odszkodowania dla Państwa. Od razu będą Państwo wiedzieć, na czym stoją.

Czy masz jakieś pytania?

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem: Tłumacz języka polskiego, pani Christina Lenart.

Formularz zgłoszenia szkody

Prosimy o kontakt z naszym tłumaczem języka polskiego, panią Christina Lenart pod następujący numer telefonu: +31 625361639 , lub wypełnić znajdujący się poniżej formularz.

Kontakt Jurilex Letselschade

W celu natychmiastowego zgłoszenia obrażenia prosimy o wypełnienie formularza!

Co dzieje się po złożeniu przeze mnie meldunku o szkodzie?

 • Jeżeli Państwa szkoda możliwa jest do odzyskania, wówczas będziemy starać się o najbardziej sprawiedliwe odszkodowanie dla Państwa. Stanowi to jedną z naszych zalet.
 • Będą Państwo na bieżąco informowani o postępach w prowadzeniu prawy.
 • Po rozstrzygnięciu sprawy otrzymają Państwo wypłatę swojego odszkodowania. Nasze koszty zostaną zapłacone przez stronę przeciwną. Państwo zatem nic nam nie płacą.