O nas

Kacelaria prawna Jurilex jest niezależną krajową organizacją, która reprezentuje interesy wyłącznie osób poszkodowanych w wypadku. Nasz zespół składa się ze starannie wyselekcjonowych prawników, ekspertów prawa pracy oraz ekspertów medycznych (członkowie grup eksperckich). Reprezentujemy Państwa interesy i pomożemy w przygotowaniu uzasadnionego roszczenia o odszkodowanie wobec strony odpowiedzialnej lub towarzystwa ubezpieczeniowego.

Prawnicy z kancelarii Jurilex, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej, będą walczyć w interesach Państwa jako równorzędny partner, aby uzyskać sprawiedliwą rekompensatę za poniesioną szkodę. 

Kancelaria prawna Jurilex dokona dla Państwa wiarygodnej oceny poniesionych strat i odpowiedzialności  w zakresie szkód oraz wykona całościowy kosztorys. Poza tym kancelaria Jurilex służy pomocą w zakresie porady lekarskiej  przez naszego eksperta medycznego, a także w prowadzeniu postępowań sądowych.Warto powierzyć swoje sprawy w ręce zaufanych ekspertów!

Doznali Państwo szkody w wypadku? Proszę o kontakt telefoniczny: +31 (0) 6 469 22 302 (opłata miejscowa) lub wyślij do nas maila.