Danny Francken

W Jurilex Letselschade jestem odpowiedzialny za wszystkie działania, codzienne sprawy w biurze oraz w organizacji franczyzowej Jurilex.

Po studiach otworzyłem własne biuro ubezpieczeniowe. Następnie byłem aktywny na rożnych stanowiskach komercyjnych i marketingowych, w szczególności zaś w sektorze wydawniczym i finansowym. Dzięki temu posiadam dobry wgląd w tok przebiegu procesów i efektywnego organizowania pracy.

Niedawno uzyskałem tytuł magistra w dziedzinie mediów i innowacji. Niniejsze wykształcenie magisterskie pozwala mi na jeszcze lepsze rozpoczynanie i nadzorowanie projektów innowacyjnych w Jurilex Letselschade. Dzięki właśnie komercyjnemu marketingowi oraz technicznemu zapleczu, moja rola w Jurilex Letselschade jest dla mnie idealnie dopasowana.

Razem z Henk Muntjewerf odpowiadam za codzienne zarządzanie oraz pracujemy nad dalszym rozwojem Jurilex Letselschade i tym samym przekształceniem go w organizację odnoszącą sukcesy, w której to zarówno klienci, jak i pracownicy mogą poczuć się jak w domu.