Christina Lenart

Od 2016 roku z nieukrywanym entuzjazmem, ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem współpracuję jako tłumacz w pełnym wymiarze godzin z Jurilex Letselschade.

Ze względu na mającą często miejsce barierę językową, moja rola tłumacza polega na budowaniu pomostu między klientem, a ekspertem do spraw obrażeń cielesnych oraz pozostałymi włączonymi do danej sprawy organizacjami, bądź specjalistami. Wykonuję tłumaczenia pisemne oraz konsekutywne. Jestem obecna podczas spotkań z klientami oraz w trakcie przeprowadzania ekspertyz medycznych. Dbam zatem o płynny przepływ informacji między zaangażowanymi stronami.

Ponadto dużymi atutami w mojej pracy są: empatia oraz doskonała znajomość ludzi! W kontaktach osobistych, bądź telefonicznych z klientami jestem zawsze w 100 % skoncentrowana tylko i wyłącznie na kliencie. W ten sposób kreuję swego rodzaju ´´sferę bezpieczeństwa´´, aby mógł on w pełni otworzyć się i własnymi słowami opowiedzieć o przebytym zdarzeniu, bądź wypadku. Wszyscy klienci bowiem chcą zostać dostrzeżeni i wysłuchani.

W czerwcu 2019 roku ukończyłam studia na kierunku terapeuta energetyczny. Z dużym powodzeniem wykorzystuje nowo nabytą wiedzę w mojej pracy z ludźmi oraz jako tłumacz. Kiedy bowiem słyszę od naszych klientów: ´´mam pełne zaufanie do pani´´, wówczas wiem, że moje doświadczenie zawodowe, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej jednej osoby są dostrzegane i tym samym wysoko doceniane.

Chętnie zagłębiam się w literaturze międzynarodowej, lekturze psychologicznej, bądź mającej związek z rozwojem świadomości. Preferuję zdecydowanie aktywny tryb życia i nowe wyzwania. Uwielbiam taniec, jazdę na rolkach, wędrówki po górach, piłkę siatkową oraz grę w tenisa.