O nas

Biuro odszkodowawcze Jurilex Letselschade jest niezależną krajową organizacją, która reprezentuje interesy wyłącznie osób poszkodowanych w wypadku. Nasz zespół składa się ze starannie wyselekcjonowanych prawników, ekspertów prawa pracy oraz ekspertów medycznych (członkowie grup eksperckich). Reprezentujemy Państwa interesy i pomożemy w przygotowaniu uzasadnionego roszczenia o otrzymanie odszkodowanie od strony odpowiedzialnej lub towarzystwa ubezpieczeniowego.
Prawnicy z Jurilex Letselschade posiadający wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej, będą walczyć w Państwa interesach jako równorzędny partner, aby uzyskać sprawiedliwą rekompensatę za poniesioną przez Państwa szkodę.

Jurilex Letselschade dokona dla Państwa wiarygodnej oceny poniesionych strat i odpowiedzialności w zakresie szkód oraz sporządzi całościowy kosztorys. Poza tym Jurilex Letselschade służy pomocą w zakresie porady medycznej wykonanej przez naszego doradce medycznego, a także w prowadzeniu postępowań sądowych. Warto zatem powierzyć swoje sprawy w ręce zaufanych ekspertów!

Eksperci Jurilex Letselschade