Nasza wizja i misja 

Biuro odszkodowawcze Jurilex Letselschade jest największym biurem tego rodzaju w Holandii, specjalizującym się w uzyskaniu odszkodowań po wypadku. Posiadając ponad 35- letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących obrażeń cielesnych gwarantujemy, że otrzymają Państwo dobre wsparcie od prawnika posiadającego duże doświadczenie praktyczne. Dzięki bezpośrednim kontaktom i ścisłej współpracy z zespołem adwokatów możemy szybko rozwiązać sprawę. Ponadto od wielu lat współpracujemy także z polskimi klientami. Profesjonalizm i szybkość naszej pracy sprawiły, że klienci darzą nas szczególnym zaufaniem.

Formularz zgłoszenia szkody

Prosimy o kontakt z naszym tłumaczem języka polskiego, panią Christina Lenart pod następujący numer telefonu: +31 6 25361639, lub wypełnić znajdujący się poniżej formularz.

Kontakt Jurilex Letselschade

W celu natychmiastowego zgłoszenia obrażenia prosimy o wypełnienie formularza!

Co dzieje się po złożeniu przeze mnie meldunku o szkodzie?

  • Jeżeli Państwa szkoda możliwa jest do odzyskania, wówczas będziemy starać się o najbardziej sprawiedliwe odszkodowanie dla Państwa. Stanowi to jedną z naszych zalet.
  • Będą Państwo na bieżąco informowani o postępach w prowadzeniu prawy.
  • Po rozstrzygnięciu sprawy otrzymają Państwo wypłatę swojego odszkodowania. Nasze koszty zostaną zapłacone przez stronę przeciwną. Państwo zatem nic nam nie płacą.